Eladó-pénztáros munkatársakat keresünk Kiskunmajsán

Eladó-pénztáros munkatársakat keresünk bővülő majsai csapatunkba!

Dolgoztál már kereskedelemben és szeretnéd továbbra is ezt csinálni?
Vagy nincs tapasztalatod, de szívesen megtanulnád?
Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen, akkor az alábbi feladatokra várjuk pályázatodat:

  • vásárlók kedves kiszolgálása,
  • Fornetti sütése, csemegepultban kiszolgálás,
  • árufeltöltés, takarítás, szavatossági idők figyelése az adott polcrészen,
  • kasszázás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú vagy szakirányú kereskedelmi végzettség szükséges a munkakör betöltéséhez.
  • Szeresd a rutin feladatokat, és tudd kezelni, ha egyszerre több feladatot is kapsz.

  Amit kínálunk:

  • Pörgős, lendületes, felelősségteljes munka fog téged várni.
  • Segítünk a fokozatos betanulásodban.
  • Stabil hátterű a munkáltató és teljes munkaidős a bejelentés.
  • A munkavégzés helye a kiskunmajsai Zrínyi ABC.
  • A fix alapbéren és műszakpótlékokon túl havi jutalmazási rendszer is él.
  • Ha vidékről jársz be, támogatunk (üzemanyag hozzájárulás vagy bérlettámogatás formájában).

Kettő műszakos a munkarend, szombati és vasárnapi nyitva tartással.

Jelentkezéskor kérjük vedd figyelembe, hogy az üzlet 5:30-kor nyit.

A "Jelentkezem" gombra  kattintva jelentkezz egy 5 perces kérdőív kitöltésével!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos